środa, 4 listopada 2015

Świąteczny mini album

Witajcie :)
Dzisiaj pora na mój debiut na blogu sklepu ScrapPasja- przygotowałam mini album, jest to pierwsza moja praca świąteczna w tym roku, jakoś do tej pory jeszcze nie czułam tego klimatu, jednak kiedy sięgnęłam po piękne papiery z kolekcji Primy - Victorian Christmas oraz Craft&you - Christmas Story nie mogłam się już dłużej opierać ;)
Teraz albumik czeka by wkleić do niego zdjęcia z tegorocznych świąt :)


Mój mini album jest wykonany od podstaw przeze mnie - użyłam twardej tekturki, którą okleiłam papierem Christmas Story, do zrobienia harmonijki ten papier również wydał mi się odpowiedni.
Zarówno bazę, jak i karty w środku ozdobiłam dodatkowo papierem Primy - według mnie obie kolekcje świetnie ze sobą współgrają :)
Z bloczka Victorian Christmas powycinałam elementy do ozdoby albumuRewelacyjnym uzupełnieniem są primowe dodatki - ja wykorzystałam kwiatki i kryształki z cekinami
Liście ostrokrzewu powycinałam z wykrojnika Craft&you , który ma piękny kształt i perfekcyjnie tnie Bardzo zadowolona jestem również z wykrojnika Craftables Garland stars- girlanda z gwiazdkami, jest idealny do prac świątecznych, ale nie tylko, podoba mi się jego uniwersalność - cudownie wygląda na pracach dziecięcych, można go przyklejać w całości, fragmenty lub same gwiazdki :)


Do wykonania miniallbumu wykorzystałam:


3 komentarze:

  1. Beautifully designed Album. Love the papers. ~~ Mary Longberry

    OdpowiedzUsuń
  2. Szukam inspiracji na grudniownik i znalazłam. Piękny! Czy dobrze widzę, że składanie jego polegało na sklejaniu dwuskrzydłowych elementów?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :*