sobota, 8 lutego 2014

Sweet Baby

Serdecznie zapraszam na nowe wyzwanie na blogu Pracowni Rękodzieła.
Dzisiaj gości u nas Scrapman - bardzo sympatyczny i pełen pasji chłopak, który tworzy przepiękne kartki - jako zadanie wybrał lift 
Moja wersja - gratulacyjna, przy okazji odkryłam, że dzwoneczki pięknie pasują nie tylko do świątecznych kartek, ale również do dziecięcych :)


I want to invite you to a new challenge on the blog Pracownia Rękodzieła. 
Today our guest is Scrapman - very nice and passionate young man who creates beautiful cards - a task he chose is a lift 
My version - congratulation card, by the way, I discovered that litlle bells beautifully fit not only for Christmas cards, but also to childish :)


4 komentarze:

 1. Uwielbiam oglądać Twoje prace, faktycznie dzwoneczki idealnie wpasowały się w dziecięce klimaty. Piękna i delikatna praca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł na te dzwonki. Zostały mi po Świętach i leżą. Teraz mam inspirację :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za miłe komentarze - sama bardzo lubię dzwonki, więc cieszę się, że pasują jeszcze do innych kartek nie tylko świątecznych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna kartka, świetny pomysł z dzwoneczkami, nie przyszłoby mi do głowy zastosowanie ich do innych niż bożonarodzeniowe prac. Poza tym bardzo podoba mi się konik na biegunach - jest taki delikatny. I kwiaty - bosssskie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :*